MANIFEST občanů poškozených státem, mlčící většina odmítá dále mlčet – 17. listopad 2019

 M A N I F E S T

  • Žádáme, aby bylo odvoláno vedení NSZ s nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem v čele. Požadujeme rovněž odvolání státních zástupců, kteří se na úpadku spravedlnosti v naší vlasti prokazatelně podílejí. 

 

  • Žádáme, aby byl upraven zákon a zřízen speciální orgán pro šetření kárných žalob a trestné činnosti státních zástupců s pravomocí prošetřovat i žalovat s možností řešit případy i zpětně.

 

  • Žádáme, aby tento orgán byl postaven pod dohled veřejnosti – zřízení tribunálu lidu -– malé poroty (12 osob), velké poroty (24 osob)

 

ČTĚTE:

POKUD SE CHCETE STÁT SIGNATÁŘEM MANIFESTU, SDĚLTE (DLE VZORU SIGNATÁŘŮ)) JMÉNO A PŘÍJMENÍ, ADRESU, A ÚDAJ, KTERÝ CHCETE MÍT U SVÉHO JMÉNA NA ARCHU SIGNATÁŘU MANIFESTU. TENTO ARCH SE BUDE JEDNOU TÝDNĚ DOPLŇOVAT A ZVEŘEJŇOVAT. OSTATNÍ PODPOROVATELÉ MANIFESTU SE MOHOU PODEPSAT NA PODPISOVÉM ARCHU. ZDE ZÁLEŽÍ NA VÁS, ZDA SE JEN PODEPÍŠETE, NEBO UVEDETE KONTAKT NA VÁS, ČI JMÉNO. PLNĚ CHÁPEME OBAVY, KTERÉ MŮŽETE MÍT S UVÁDĚNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A OBAV Z PERSEKUCÍ. Podepsané formuláře možno zaslat na adresu Institutu.